Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
OKNA, DVEŘE, VRATA
Nezávazná kalkulace Telefon: +420 608 703 905

Interiér

Látkové rolety

Látkové rolety se stávají stále častějším doplňkem interiérů díky svým působivým vzorům. Látkové rolety mohou být transparentní, s potiskem nebo s tkaným vzorem. Textilní rolety nejsou nudný pruh, dobrý tak akorát k zastínění, jejich nápadité vzory oživují, zateplují a samozřejmě chrání. Nejen proti slunci, ale stejně jako závěsy také proti průvanu.

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny – panel track – jsou další výrobek z naší nabídky, který si v poslední době získává velkou popularitu. Japonské posuvné stěny plní velice dobře funkci zastínění interiéru. Při použití moderní látky nebo roletoviny se japonské posuvné stěny stávají vhodným doplňkem, který se začlení do jakéhokoliv interiéru a dotváří celkový design. Další funkce japonských posuvných stěn je předělení prostor, především velkoplošných prostor. Lze na ně umístit také firemní reklamu.

Plissé

Plissé umožňuje kromě základní funkce stínící i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení. Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů (zkoseným, kulatým, obloukovým oknům), způsobů ovládání – to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku, jehož obliba v poslední době stoupá.

Žaluzie

Horizontální žaluzie jsou nejstarší ochranou pred slunecním zarením. Horizontální žaluzie je možné instalovat do všech typu oken. Velkou výhodou je snadná nastavitelnost díky neomezenému sklonu lišt.

Vnitřní okenice Shutters

Vnitřní okenice jsou inovační ochranou pro dlouhodobé používání, jsou neuvěřitelně funkční, mají pozitivní vliv na design interiéru a informují o vybraném vkusu jeho vybavení i jeho majitele. Okenice s regulovatelnými žaluziemi jako žádné jiné poskytují pocit soukromí, umožňují proudění vzduchu v místnosti a úžasnou hru světla v bytových prostorách.