Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
OKNA, DVEŘE, VRATA
Nezávazná kalkulace Telefon: +420 608 703 905

Zimní zahrada

Zimní zahrada opravdu může poskytnout svému majiteli tolik výhod a skutečného potěšení, že je mu možné pouze závidět. Aby však zimní zahrada přinášela radost, musíte se před její realizací dobře zamyslet nad svými očekáváními a rovněž svěřit její realizaci do rukou odborníků, kteří znají všechny důležité podmínky.

Je potřebné se rozhodnout, čemu má vaše zimní zahrada sloužit a jaký typ prostoru chcete vytvořit. Návrh zimní zahrady je dlouhý proces, kdy je potřeba před samotnou realizací vzít v potaz několik technických ale zároveň přírodních skutečností.

Jelikož koncept a plán na postavení zimní zahrady musí opět vzít v úvahu skutečné individuální podmínky vašeho domu, je dobré obrátit se na odborníky. Jedině tak dokážete využít sluneční energii k dosažení úspor ve vytápění: ohřát svůj dům v zimním období – kdy slunečné paprsky dopadají pod menším úhlem – a zároveň zabránit nadměrnému prohřívání prostorů v létě.

I větrání a vytápění má obrovský vliv na příjemné klimatické podmínky nejen uvnitř samotné zimní zahrady a proto se na jejich realizaci nevyplatí šetřit. Opět tu platí pravidlo, že dobré plánování a odborná realizace se v budoucnosti mnohonásobně vrátí nejen v podobě finanční, ale také v podobě vaší spokojenosti a užitku ze zimní zahrady.