OKNA, DVEŘE, VRATA
Nezávazná kalkulace Telefon: +420 608 703 905

Plastová okna GEALAN

Vzhledem k výsadnímu postavení profilů Gealan mezi ekonomičtějšími výrobci profilů se firma VEKA rozhodla koupit celý koncern společnosti Gealan.

Společnost Gealan se vydala cestou ekologické šetrnosti a finanční úspory zákazníků a díky opětovnému zpracovaní plastů dokáží profily Gealan nabídnout zajímavé ceny. Jedná se o rozsáhlý program produktů pro profesionální výrobu oken a dveří. Systémy profilů Gealan vyhovují všem architektonickým požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologickou přijatelnost.

S8000 IQ rovné křídlo

Moderní 6-komorový systém GEALAN S8000 se stavební hloubkou 74 mm se vyznačuje vydařeným spojením krásy a dobré ceny. Tyto okna vybírají lidé, kterým záleží na klasické, elegantní línii okenního křídla, jakož i na kvalitě okna. Díky úzké pohledové šířce a štíhlému tvaru tento design harmonicky ladí jak s moderním, tak i klasickým zařízením interiéru. Výborné tepelněizolační vlastnosti pomáhají snížit náklady na vytápění a emise CO2.

S8000 IQ PLUS

Ten, kdo má rád zvláštnosti a oceňuje kvalitu, se ve svém bytě či domě rozhodne pro individuální a náročné prostředí k bydlení. Vytvoří si s okny ze systému S8000 IQ plus svůj osobitý styl. Nový 6-komorový systém se stavební hloubkou 83 mm má vše, co Vaše okna potřebují: výborné tepelněizolační vlastnosti, účinnou zvukovou izolaci, dobrou ochranu před vloupáním a veškeré předpoklady pro dlouhou životnost.

S8000 IQ zaoblené křídlo

Pro toho, kdo klade ve svém bytě nebo domě důraz na vlastní styl a sladění věcí až do nejmenšího detailu, pro toho jsou okna ze systému S8000 IQ se zaobleným křídlem tou správnou volbou. Splní všechna očekávání spojená s moderním komfortem bydlení a zdůrazní osobitý styl. Měkké kontury vzhledu společně s oblými zasklívacími lištami tvoří esteticky i hodnotově jedinečný prvek, jež dotváří individualitu. Stavební hloubka rámu 74 mm a křídla 84 mm zaručuje dobrou stabilitu okna.

S9000

Tento okenní systém v sobě slučuje více předností předcházejících řešení. V první řadě je třeba zdůraznit dokonalé tepelněizolační vlastnosti, které jsou důsledkem unikátní konstrukce okna. Okno se skládá ze 6-komorového křídla a rámu hloubky 82,5 mm a uplatňuje se v něm systém čtyřnásobného těsnění – kromě standardních těsnění se u tohoto systému dodatečně vyskytují dvě středové těsnění. Tyto dodatečné těsnění značně zmenšují tepelnou vodivost v místech spojení rámu s křídlem, ale i křídla a skla.