Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
OKNA, DVEŘE, VRATA
Nezávazná kalkulace Telefon: +420 608 703 905

Euro okna

Rustico

Rustico (rustikální) – velmi elegantní profil, s výrazným dekorativním frézováním vnějšího okraje křídel a zasklívací lišty.Tato řada je určena pro znalce a milovníky klasických a stylových interiérů. Okno Rustico je ideální pro historické budovy a nové domy se stylovou architekturou.

Favorit

Okna FAVORIT – jsou charakteristické značně zakulacenými rohy profilu softline a zároveň zakulacenými zasklívacími lištami. Tento profil dává oknům moderní vzhled a navíc má dobrý vliv na trvanlivost lakovaného povrchu. Okna v tomto profilu mají zaoblení 12 mm (R-12).

Optimum

Jednoduchý, nadčasový, klasický profil s lahodnými křivkami a tradičním vzhledem. Okna v tomto profilu mají zaoblení 6 mm (R-6). Série Optimum je optimální spojení klasického stylu s nejnovějším technicky dostupným řešením.

Dále nabízíme jak okna S-Systém, tak okna Skandinávská. Okna jsou vyráběna z lepeného/klíženého borového dřeva, lze také zvolit klížené dubové dřevo nebo meranti. Standardní barvy: bílá, tmavě hnědá, odstíny na výběr, odstíny z palety RAL a NCS (kromě metalických), lakiery transparentní laky.

Okna dřevo-hliníková