Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
OKNA, DVEŘE, VRATA
Nezávazná kalkulace Telefon: +420 608 703 905

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy Quick-Step® jsou vytvořeny podle modelu, kterým je příroda. Jsou příjemné na dotyk. To je výsledkem dlouholetého výzkumu správné techniky pro vyzařování přírodní atmosféry.

Quick-Step® je laminát s výjimečně odolnou horní vrstvou. Těžký nábytek, podpatky nebo kancelářská křesla s měkkými pojížděcími kolečky nezanechají žádné trvalé stopy.

Authentic je povrchová úprava, která zdůrazňuje a kopíruje motiv dřeva, tak že je k nerozeznání od kvalitní dřevěné podlahy.

Natural Authentic je jedinečná technika, která ještě věrněji zrcadlí vzor a reliéf motivu dřeva. Vaše laminátová podlaha se může nyní honosit originálním vzhledem a vyvolávat jedinečný dojem masivní dřevěné podlahy.

LIVING SURFACE představuje hmatatelnou, hloubkovou strukturu dřeva v rustikálních prkenných designech podlah a přírozený vzhled. U kolekce QUADRA Ceramic vytváří podlaha dojem skutečných keramických dlaždic.

Více na www.quick-step.com.