Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
OKNA, DVEŘE, VRATA
Nezávazná kalkulace Telefon: +420 608 703 905

Posuvné a shrnovací systémy

Shrnovací dveře a stěny ze dřeva jsou dveře lamelového typu, které jsou řešeny pro zavěšení do hliníkového nosného profilu pomocí jezdců z plastu. Dveře jsou na jedné straně na pevno přišroubovány pomocí vrutů a na druhé straně osazeny standardně kleštinovým zámkem.

Oproti klasickým křídlovým dveřím se používají zejména tam, kde chceme ušetřit místo. Tyto dveře jsou praktickým a dekorativním předělovacím prvkem mezi dvěma prostory. Dveře se na rozdíl od koženkových příček vyrábějí pouze zakázkově, v různých rozměrech a je možno zvolit mezi prosklenými nebo plnými.

Shrnovací stěny jsou koženkové shrnovací příčky určené pro dělení větších prostorů než je tomu u klasických dveří. Jde o stěny harmonikového typu, které jsou řešeny pro zavěšení do Al nosného profilu pomocí jezdců s kolečky v kombinaci plast a kov. Dveře jsou na jedné straně na pevno přišroubovány pomocí vrutů a na druhé straně osazeny standartně mechanickým zámkem s možností osazení FAB vložkou (za příplatek). O proti lamelovým dveřím jsou robusnější mají lepší zvukově i tepelně izolační vlastnosti, lze je uzamykat a je možno je namontovat prakticky kamkoliv. Tyto stěny vyrábíme zakázkově.